Isuzu 3YB1 uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 3YB1 w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu 3YB1 mamy w ofercie również inne uszczelki silnika

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 3YB1 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu 3YB1. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu 3YB1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Proces żywiczenia, jak wynika z badań, zaczyna się od zaatakowania przez tlen podwójnego wiązania, co prowadzi do tworzenia nadtlenków cyklicznych. Aby zapobiec utlenianiu i żywiczeniu związków nienasyconych zawartych w paliwach, dodaje się do benzyn pochodzących z krakowania termicznego substancje, które same łatwo się utleniają, lecz nie dają szkodliwych produktów.

Proces utleniania i polimeryzacji węglowodorów nienasyconych jest intensyfikowany przez wysoką temperaturę, tlen powietrza oraz katalityczne działanie metali, światła itp. Szczególnie istotny wpływ na utlenianie związków nienasyconych ma podwyższona temperatura. Dlatego w czasie eksploatacji, w wyniku nagrzewania paliwa, stykania się z powierzchniami metalicznymi i powietrzem tworzenie substancji żywicznych jest bardziej intensywne niż w czasie przechowywania paliwa w składach. Bardzo duże ilości żywic tworzą się w przypadku użycia paliwa do chłodzenia elementów pomp wtryskiwacza, przy czym paliwo wraca znowu do zbiornika. Zanieczyszczenia te muszą być separowane z paliwa za pomocą filtrów.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.