Isuzu 3YB1 łącznik pompy hydraulicznej, sprzęgło elastyczne

W ofercie wszystkie wersje sprzęgieł elastycznych oraz innych rodzajów łączników silnika Isuzu 3YB1 i pompy hydraulicznej.

W silnikach Isuzu 3YB1 występuje wiele wersji połączeń pompy hydraulicznej i silnika. W przypadku isuzu 3YB1 są to zarówno sprzęgła gumowe z tulejkami metalowymi, jak i różnego rodzaju elementy teflonowe czy plastikowe.

Aby dokładnie określić jaki rodzaj sprzęgła występował w Twoim silniku Isuzu 3YB1 potrzebujemy następujących informacji:

  1. Zdjęcie starego sprzęgła lub jego pozostałości
  2. Informacje na ile śrub było montowane oraz jakiego wymiaru były to śruby
  3. Średnicę zewnętrzną całego elementu.

Szczególnie niebezpieczne są dla silnika tzw. osady niskotemperaturowe, które są produktami koagulacji zanieczyszczeń pod wpływem wody. Proces ten można zahamować usuwając z oleju produkty jego utleniania oraz zanieczyszczenia będące produktami spalania paliwa (sadza, substancje asfaltowo-żywiczne, sole ołowiu, ciężkie frakcje paliwa i woda).

W dostępnej literaturze brak wyczerpujących danych odnośnie wpływu filtracji na usuwanie z oleju aktywnej części dodatków. Grigoriew twierdzi, że filtry nie zatrzymują dodatków. Ilość dodatków zatrzymana przez filtr jest proporcjonalna do ilości osadzonych na nim zanieczyszczeń. Zatem filtry zatrzymują tylko nieaktywną część dodatku, która zużyła się na utrzymanie cząstek zanieczyszczeń w stanie zawieszonym.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.