Isuzu 3YB1 filtry do silnika

W ofercie wszystkie wersje filtrów do silnika Isuzu 3YB1 tj.  filtr powietrza, filtr paliwa oraz filtr oleju silnikowego.

Jeśli chcesz zamówić filtr –  podaj również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania silnika.

Prowadzimy wysyłkę kurierską na cały kraj.

Linia zasilania urządzeń wykonawczych jest wyposażona w zestaw składający się z filtru, reduktora i smarownicy. Istnieją również przypadki zastosowania takiej instalacji w napędach pneumatycznych, w których ciśnienie lub jego zmiany nie wpływają w istotny sposób na funkcjonowanie urządzeń. Napędy takie są najczęściej wyposażone jedynie w filtr i smarownicę. Inne przypadki zastosowań gazu roboczego nie wymagają stosowania filtrów w instalacji głównej; mogą one występować w zasilanym urządzeniu jako filtry autonomiczne.

Zespół sprężarkowy zasilania pneumatycznego ma na ogół typową budowę. Sprężarka  napędzana silnikiem elektrycznym  zasysa przez filtr ssawny powietrze i tłoczy je do głównego przewodu wyposażonego w chłodnicę , chłodzoną wodą przepływającą przewodem służącym równocześnie do chłodzenia sprężarki. W linii tłoczonej znajduje się filtr główny instalacji pneumatycznej  z odwadniaczem i automatem spustowym. Powietrze jest tłoczone do akumulatora  wykonanego w postaci dużego zbiornika ciśnieniowego. Akumulator jest wyposażony w niezbędne urządzenia, m. in. w zawór bezpieczeństwa  i przekaźnik ciśnieniowy z wyłącznikiem zasilania elektrycznego sprężarki oraz w przewód w dolnej części do okresowego usuwania kondensatu.