Isuzu 3YB1 podkładki pod wtryski, uszczelki wtrysków

Mamy w ofercie podkładki pod wtryskiwacze Isuzu 3YB1, uszczelki pod wtryski oraz przewody wtryskiwaczy Isuzu 3YB1. Zadaj zapytanie o części. Jeżeli w Twojej wersji Isuzu 3YB1 uszczelnienia mają kształt stożkowy lub lejkowaty – pomocne będzie zdjęcie i wymiary, ponieważ jest klika wersji Isuzu 3YB1 w zależności od aplikacji silnika.

Niezależnie od przyczyn powstawania zanieczyszczeń, najważniejszą rolę do spełnienia mają filtry. Zainstalowanie odpowiednich filtrów najczęściej prowadzi do pozbycia się trudności z nadmiernym wzrostem zawartości zanieczyszczeń w układzie. Oprócz ustalenia i ograniczenia oraz zniwelowania wpływu źródeł zanieczyszczeń ważne jest określenie ilości i wymiarów zanieczyszczeń dopuszczalnych dla danego układu, czyli granicy zanieczyszczeń układu.

W praktyce bardzo rzadko zdarzają się przypadki, w których cząstki zanieczyszczeń mają kształty na tyle regularne, aby można było w sposób łatwy opisać ich parametry geometryczne. Najczęściej dąży się do określenia jednego zastępczego wymiaru. Jest to przeważnie średnica kuli, bok sześcianu lub średnica walca o wysokości równej promieniowi. Sposób przyporządkowania zastępczego wymiaru cząstce rzeczywistej zależy głównie od sposobu dokonywania pomiaru, albo też od narzuconego kryterium wymiarowania w danej metodzie pomiarowej.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.