Isuzu 3YB1 końcówki wtrysków

Końcówki wtrysków do Isuzu 3YB1, silnika z maszyna budowlanych i agregatów. Końcówki wtryskiwaczy do silnika Isuzu 3YB1 dostępne od ręki – wysyłka tego samego dnia.

Wyjmij wtrysk z silnika Isuzu 3YB1 (nie dotyczy najnowszych wersji Common Rail), wykręć końcówkę z obsady wtrysku i podaj nam wszystkie oznaczenia odczytane z tej końcówki .

Podział cieczy roboczych ze względu na liczbę faz:

                – płyn jednofazowy — gaz łub mieszaniny gazów, ciecz lub mieszanina cieczy;

                – płyn dwufazowy — emulsja (układ dyspersyjny cieczy w cieczy), mgła (układ dyspersyjny cieczy w gazie), piana (układ dyspersyjny gazu w cieczy),

                – płyn wielofazowy — emulsje, mgły i piany wieloskładnikowe.

W praktyce wykorzystuje się lub dąży do wykorzystania jako płynu roboczego— płynu jednofazowego. Niemniej jednak w wielu przypadkach celowe jest stosowanie jako płynu roboczego również i płynów dwufazowych. W warunkach eksploatacji urządzeń płynowych spotyka się różne rodzaje płynów roboczych. Rzeczywiste płyny robocze są z zasady płynami wielofazowymi. Zawartość zdyspergowanych cząstek w fazie podstawowej, poza niektórymi zastosowaniami mgły oraz emulsji, stanowi niepożądany dodatek, który będziemy uważać za zanieczyszczenia. Przedstawiona ogólna klasyfikacja płynów roboczych w zależności od liczby faz ma charakter poglądowy.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.