Części ISUZU 3YA1

W ofercie naszej firmy części zamienne do silników Isuzu 3YA1 pracującego w minikoparkach różnych producentów.

W stałej ofercie posiadamy również tłoki, pierścienie, uszczelki (uszczelka głowicy i inne uszczelnienia), panewki, cewki, świece żarowe, wtryski, końcówki wtryskiwaczy, pompy wtryskowe, pomy cieczy chłodzącej (pompy wody) oraz wszystkie inne części, filtry i podzespoły silników.

Isuzu 3YA1 czesci zamienne do isuzu

Isuzu 3YA1 części zamienne

U nas możesz zamienić swój uszkodzony silnik Isuzu lub jakikolwiek silnik przemysłowy na silnik regenerowany sprawny. Zostawiając nam swój uszkodzony silnik zmniejszasz koszt zamiany na silnik sprawny regenerowany objęty gwarancją.

Silniki Isuzu 3YA1 stosowane m.in. w maszynie:

  • IHI 12JX Isuzu 3YA1

Masz problem z samodzielną naprawą silnika swojej maszyny? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z pomocy naszego serwisu. Zatrudniamy tylko najlepszych mechaników.

Zajmujemy się również sprzedażą materiałów eksploatacyjnych do silników przemysłowych takich jak rożnego rodzaju filtry (paliwa,oleju,hydrauliki,kabiny i innych), oraz oleje. Sprzedajemy stacjonarnie (na miejscu) jak i wysyłkowo.

Do modelu silnika mamy w ofercie nie tylko części nominalne, ale również części nadwymiarowe. Skontaktuj się z nami, pomożemy dobrać prawidłowe części.

Isuzu 3YA1 czesci silnika

Jeśli samodzielne poszukiwanie części zamiennych sprawia Ci trudność – zadzwoń do nas. Nasi konsultanci wyręczą Cię w poszukiwaniach i szybko dobiorą odpowiednie zamienniki.

Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz wysyłkową. Serwisujemy silniki prawie wszystkich marek dostępnych na rynku. W naszej ofercie znajdziesz zarówno zamienniki jak i części oryginalne.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania.