Isuzu 3YB1 cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

Oferujemy cewki gaszenia i elektromagnesy gaszenia do silnika Isuzu 3YB1.

Cewki gaszenia do pompy wtryskowej są dobrym rozwiązaniem gaszenia silnika stosowanego w maszynach rolniczych, budowlanych i przemysłowych. Występują w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką.

Isuzu 3YB1 elektromagnes w standardowych wersjach montowany jest do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia silnika.

Materiały Paratex można impregnować roztworami organicznymi. W zakresie zastosowań technicznych materiały Paratex są używane m. in. jako filtry farb, lakierów oleju wrzecionowego, emulsji olejowych itd. Ze względu na brak dostatecznych danych eksploatacyjnych, firma zaleca dobieranie właściwego materiału na podstawie prób. Materiały Paratex są dostarczane w rolkach o średnicy 80 i szerokości 150 cm.
Zastosowanie papieru w budowie wkładów filtracyjnych cechuje zasadnicza tendencja sprowadzająca się do zawarcia możliwie największej powierzchni materiału w określonej rozsądnymi warunkami gabarytowymi objętości. Nie mniej stosowane są różne inne konstrukcje wkładów filtracyjnych ze względu na specyfikę zastosowań oraz własności mechaniczne i filtracyjne papierów.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.