Części ISUZU 3CH1

Części zamienne do silników Isuzu 3CH1 z maszyn budowlanych. W ofercie wszystkie części zamienne do tego 3-cylindorwego silnika Diesel, pracującego w minikoparkach, mini ładowarkach i agregatach. W sprzedaży do silnika Isuzu 3CH1 nasza firma oferuje również: uszczelki pod głowicę, komplety uszczelek, wtryskiwacze, cewki gaszenia, filtry silnikowe, świece żarowe, tłoki, panewki, zawory i prowadnice zaworowe, pierścienie tłokowe, pompy: wtryskowe, paliwa i wody i wiele innych elementów składowych silnika.

Isuzu 3CH1 części zamienne

Silnik Isuzu 3CH1 – części

Isuzu jest jednym z najdłużej działających japońskich producentów silników i pojazdów. Działalność koncernu opiera się wokół produkcji samochodów dostawczych, terenowych, autobusów, samochodów ciężarowych oraz silników spalinowych.

Silnik tej serii występuje w wielu różnych wersjach. Podaj nam pełne dane z silnika oraz model maszyny, w której ten silnik pracuje. Oprócz części silnikowych, oferujemy również filtry inny sprzęt do tej maszyny.

Części zamienne silnika Isuzu 3CH1 z minikoparekCzęści silnikowe do Isuzu dostępne od ręki. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Czy wiesz że…

Badania kwalifikacyjne trzeciego stopnia „mają na celu stwierdzenie, po jakich przebiegach i w jakich warunkach następuje zużycie lub zniszczenie poszczególnych części wymagających naprawy danego mechanizmu lub zespołu. W czasie przeprowadzania tych badań pojazd powinien być eksploatowany do czasu, kiedy staje się konieczne przeprowadzenie naprawy głównej. W przypadku uszkodzenia lub wcześniejszego zużycia się jakichkolwiek elementów,należy je naprawić lub wymienić na nowe, aby umożliwić prowadzenie dalszych badań. Badaniom odbiorczym są poddawane wszystkie egzemplarze wyprodukowanego sprzętu. Celem tych badań jest sprawdzenie zgodności jakości ich wykonania z odpowiednimi normami przedmiotowymi.

Jeżeli mają Państwo problemy techniczne ze swoim silnikiem, skontaktujcie się z naszą firmą i zapytajcie o możliwość remontu lub naprawy silnika Isuzu 3CH1.