Isuzu 3YB1 pompa oleju silnika

Pompa oleju silnikowego do silnika Isuzu 3YB1. Wysyłka kurierska na cały kraj. Dostawa wszystkich części do Isuzu 3YB1. Część dostępna od ręki lub na zamówienie.

Podaj dane ze swojego silnika Isuzu 3YB1, a dobierzemy pompę olejową do Twojego egzemplarza silnika. W ofercie również inne części związane z układem smarowania silnika Isuzu 3YB1.

Zanieczyszczenia olejów (z dodatkami) pracujących w silnikach ZI zawierają więcej koksów, karbenów i karboidów, niż zanieczyszczenia olejów bez dodatków. Prawdopodobnie jest to spowodowane większą intensywnością tworzenia laków, nagarów i osadów na elementach silnika. Dodatki dyspergująco-myjące hamują te procesy i większa ilość cząstek węglistych utrzymywana jest w oleju w stanie zawieszonym, stąd większa ilość w zanieczyszczeniach koksu, karbenów i karboidów.

W popiołach, które pozostają po prażeniu próbki zanieczyszczeń, zawarte są wszystkie substancje nieorganiczne w postaci tlenków. Najwięcej popiołów zawierają zanieczyszczenia wydzielone z olejów z dodatkami pracujących w silnikach o ZI — średnio ok. 34%. Najmniej popiołów zawarte jest w zanieczyszczeniach olejów bez dodatków – średnio ok. 15%.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.