Isuzu 3YB1 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 3YA1 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 3YB1 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 3YB1 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 3YB1, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Kiedy zaczęto wprowadzać filtrację pełnoprzepływową rozpoczęła się faza druga-przejściowa rozwoju filtracji. Główne wysiłki skierowane są na takie konstruowanie filtrów, aby zapewnić im maksymalną trwałość. Przy ocenie filtrów decydująca jest skuteczność kumulatywna. Coraz wyższe prędkości obrotowe, większe naciski jednostkowe, mniejsze grubości i nowe materiały panewek spowodowały konieczność zabezpieczenia obszarów tarcia przed cząstkami zanieczyszczeń ściernych. Stąd masowe stosowanie układów z filtracją pełnoprzepływową. Najbardziej przydatny do tego celu jest  impregnowany papier filtracyjny, który ma wystarczającą dokładność filtracji, ale jego wadą jest krótka trwałość. Z kolei filc zapewniał dłuższą trwałość, ale miał mniejszą skuteczność.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.