Części ISUZU 2.2DI

Oferujemy części, filtry i podzespoły główne do silnika Isuzu 2.2DI stosowanego w agregatach chłodniczych.

W naszej ofercie do  silnika Isuzu 2.2DI: tłoki, pierścienie, uszczelki (uszczelka głowicy i inne), panewki wału, korbowody, cewki, świece żarowe, pompy wody i wiele innych części zamiennych.

  • Isuzu 2.2DI
  • Isuzu 2.2 DI
  • Isuzu DI 2.2

Isuzu 2.2DI części zamienne

Prowadzimy fachowy serwis, w którym zajmujemy się naprawą oraz kompleksową regeneracją silników. Prowadzimy również sprzedaż silników zregenerowanych.

Możecie u nas Państwo zakupić kompletny silnik Isuzu 2.2DI regenerowany albo przynieść uszkodzony, a w zamian zmniejszymy koszty nowego, objętego gwarancją.

Isuzu 2.2DI czesci zamienne

Jeżeli mają Państwo problemy techniczne ze swoim silnikiem, skontaktujcie się z naszą firmą i zapytajcie o możliwość remontu lub naprawy silnika Isuzu 2.2DI .

W sprzedaży dostępne również akcesoria eksploatacyjne do silników takie jak np. filtry zamienne różnego rodzaju.

W naszej ofercie można znaleźć części oryginalne jak i ich zamienniki.

Sprzedajemy stacjonarnie i wysyłkowo.

Jesteśmy specjalistami w zakresie silników spalinowych z agregatów chłodniczych. Zajmujemy się nie tylko silnikami Isuzu o pojemności 2200cm, ale także innymi jednostkami  napędowymi Diesel. Niezależnie jaki silnik Isuzu pracuje w Twoim agregacie lub inne j maszynie, pomożemy Ci w jego naprawie – dostarczymy części zamienne lub usługi serwisowo-remontowe.

Zapytaj również o możliwość zakupu części regenerowanych do silników tej serii.

Agregaty chłodnicze, w których pracują silniki Isuzu to najczęściej amerykańskie jednostki Thermo King (koncern Ingersoll Rand). Agregaty te są znane i cenione na całym świecie. Występują w wielu wersjach z silnikami spalinowymi 2, 3i 4-cylindrowymi, oznaczanymi literami TK.

Isuzu jest jednym z głównych dostawców silników dla Thermo Kinga, jednakże w Polsce silniki te spotyka się głównie w starszych modelach agregatów, sprowadzanych do naszego kraju z Europy Zachodniej, jako jednostki używane. Do wszystkich tych modeli części są dostępne we wszystkich wersjach.

W ofercie również filtry do tych silników. Dostępne wysyłkowo.