Isuzu 3LD1, 3LD2 filtry do silnika

W ofercie wszystkie wersje filtrów do silnika Isuzu 3LD1, 3LD2 tj.  filtr powietrza, filtr paliwa oraz filtr oleju silnikowego.

Jeśli chcesz zamówić filtr –  podaj również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania silnika.

Prowadzimy wysyłkę kurierską na cały kraj.

Symbole graficzne urządzeń składających się z wielu elementów ułatwiają znacznie prace projektowe. Symbole te są najczęściej uproszczonymi umownymi oznaczeniami elementów. W praktyce stosowania filtrów powietrza używa się najczęściej niewielu odmian konstrukcyjnych filtrów; są to przeważnie zestawy złożone z filtrów działających wg różnych zasad lub też zestawy filtrów złożone ze współpracujących ze sobą elementów przygotowania płynu. Najczęstszą postacią jest kombinacja zestawu filtrująco-regulująco-smarującego składającego się z filtru powietrza (ze zbiornikiem odwadniającym z zaworem spustowym otwieranym ręcznie lub wyposażonym, w automat spustowy), regulatora ciśnienia (najczęściej wyposażonego w manometr) i smarownicy smoczkowej.