Isuzu 6BG1 uszczelka kolektora ssącego, wydechowego

W ciągłej sprzedaży uszczelka kolektora ssącego oraz kolektora wydechowego do silnika Isuzu 6BG1 stosowanego m.in. w ładowarkach.

Uszczelka kolektora ssącego zapewnia szczelność połączenia kolektora z głowicą.

Oprócz tego mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 6BG1.

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 6BG1 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Uszczelka kolektora ssącego, wydechowego Isuzu 6BG1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Założenia, jakie postawił sobie wynalazca, są następujące tłok powinien poruszać się ruchem obrotowym lub ruchem płaskim będącym kombinacją ruchu obrotowego i postępowego występujące siły bezwładności i pochodzące od nich momenty powinny dawać się całkowicie i w prosty sposób wyrównoważyć objętość robocza silnika powinna ulegać periodycznym zmianom umożliwiającym zrealizowanie obiegu pracy o zdecydowanie rozdzielonych procesach ssania, sprężania, pracy i wydechu uzyskiwany stopień sprężania powinien odpowiadać wymaganiom współczesnych silników o zapłonie samoczynnym i iskrowym układ kinematyczny musi zapewnić uzyskanie rozrządu bezzaworowego (tłokowego) o wystarczających przekrojach i umożliwić dokonanie wymiany ładunku przyjęty układ kinematyczny musi pozwolić na prostą realizację konstrukcyjną i łatwe uszczelnienie komory roboczej. Zasada pracy silnika typu WANKELKKM W silniku WANKEL oznaczonym przez niego nie występuje tłok w postaci spotykanej w silnikach klasycznych. Raczej można by doszukiwać się podobieństwa konstrukcyjnego tego silnika z silnikami wirnikowymi. Tym niemniej silnik KKM i pokrewne zaliczane są do silników tłokowych i obracający się element, który przyjmuje naciski gazów, nazywany jest przez analogię tłokiem. Decyduje tu rodzaj obiegu pracy silnika identyczny, jak w klasycznym silniku tłokowym.