Isuzu 6BG1 termostat

W ofercie wszystkie wersje termostatów do silnika Isuzu 6BG1. Większość wersji termostatów do Isuzu 6BG1 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Isuzu 6BG1 to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu AA-6BG1T
  • Isuzu CC-6BG1T
  • Isuzu A6BG1QC
  • Isuzu A-6BG1T
  • Isuzu 6BG1-TRB05

Jakość rozpylenia zależy od liczby, kierunku i wielkości otworów rozpylacza, prędkości powietrza w gardzieli, napięcia powierzchniowego paliwa i innych, mniej istotnych, czynników. Drobno rozpylone paliwo wskutek podciśnienia odparowuje, co pociąga za sobą spadek temperatury mieszaniny palnej. Obniżenie temperatury zależy oczywiście w przeważającym stopniu od wartości ciepła parowania paliwa. Obniżenie temperatury może być tak duże, zwłaszcza w okresie chłodów, że zachodzi obawa obmarzania gardzieli, toteż stosuje się z reguły podgrzewanie spalinami obsady gaźnika na przewodzie ssącym.  Podgrzewanie takie powinno być regulowane w zależności od temperatury otoczenia, w przeciwnym bowiem razie zbytnie podgrzanie może wpłynąć niekorzystnie na współczynnik napełnienia, a więc na moc silnika.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.