Isuzu 6BG1 świece żarowe

W naszej ofercie znajdziesz wszystkie wersje świec żarowych do silnika Isuzu 6BG1. Świece do Isuzu 6BG1 mamy na miejscu, wysyłka jeszcze tego samego dnia.

Oprócz samych świec żarowych do Isuzu 6BG1 oferujemy również wszystkie rodzaje przekaźników do świec żarowych oraz innych elementów.

Świece żarowe do silnika Isuzu 6BG1 można zakupić u nas zarówno na sztuki, jak i w kompletach na cały silnik.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu AA-6BG1T
  • Isuzu CC-6BG1T
  • Isuzu A6BG1QC
  • Isuzu A-6BG1T
  • Isuzu 6BG1-TRB05

Do usuwania zanieczyszczeń na powierzchni filtra szczelinowego służą, umieszczone na bocznym, stałym pręcie, na poziomie każdego krzyżaka, skrobaki o tej samej oczywiście grubości co krzyżaki. Okręcenie całego stosu przy pomocy zewnętrznego uchwytu powoduje zdarcie kożucha, który opada na dno obudowy. Czynność tę wystarczy w silnikach stałych powtarzać co 2-3 godziny, a w silnikach trakcyjnych i ten kłopot odpada, zastępując bowiem uchwyt dźwignią z grzechotką łączy się ją za pomocą cięgna ze sprzęgłem lub hamulcem pojazdu i okręcanie odbywa się bez świadomego udziału obsługi. Wystarcza tylko co kilkadziesiąt godzin pracy silnika, oczywiście w czasie postoju, ale najlepiej zaraz po zatrzymaniu, spuścić zbierające się na dnie obudowy zanieczyszczenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.