Isuzu 6BG1 pompa oleju silnika

Pompa oleju silnikowego do silnika Isuzu 6BG1. Wysyłka kurierska na cały kraj. Dostawa wszystkich części do Isuzu 6BG1. Część dostępna od ręki lub na zamówienie.

Podaj dane ze swojego silnika Isuzu 6BG1, a dobierzemy pompę olejową do Twojego egzemplarza silnika. W ofercie również inne części związane z układem smarowania silnika Isuzu 6BG1.

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu AA-6BG1T
  • Isuzu CC-6BG1T
  • Isuzu A6BG1QC
  • Isuzu A-6BG1T
  • Isuzu 6BG1-TRB05

W miarę zużywania pierścieni tłokowych i tulei cylindrów wzrasta ilość spalonego oleju, a uzupełnienie go świeżym powoduje zmniejszenie koncentracji zanieczyszczeń. Zatem wzrost ubytku oleju zmniejsza ilość zanieczyszczeń, ale jest to sposób nieekonomiczny. Oleje z dodatkami dyspergująco-myjącymi odznaczają się wyższą koncentracją zanieczyszczeń niż oleje bez tych dodatków przy ustalonych pozostałych parametrach.

Jeżeli olej zawiera dodatki dyspergująco- myjące to zmniejsza się osadzanie zanieczyszczeń na elementach silnika i filtra. Stąd większa ilość zanieczyszczeń jest zawieszona w oleju. Zastosowanie w układzie smarowania różnych filtrów dokładnego oczyszczania spowodowało niewielkie zmiany koncentracji zanieczyszczeń – różna jest tylko intensywność wzrostu koncentracji w początkowej fazie pracy oleju i filtru.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.