Isuzu 6BG1 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 6BG1 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 6BD1 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 6BG1 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 6BG1, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Podstawowe aplikacje tego modelu to m.in.:

  • Isuzu AA-6BG1T
  • Isuzu CC-6BG1T
  • Isuzu A6BG1QC
  • Isuzu A-6BG1T
  • Isuzu 6BG1-TRB05

Obserwuje się stosowanie specjalnych preparatów do nasycania, co wybitnie zwiększa skuteczność odpylania filtrów włóknistych. Stosowanie filtrów włóknistych z włókien syntetycznych do współpracy z multicyklonami i w filtrach wypłukujących w miejsce siatek metalowych, znacznie zwiększa skuteczność odpylania filtrów i ich trwałość. Ze względu na zalety filtrów wypłukujących może to spowodować wzrost zainteresowania nimi, a szczególnie w krajach o małych różnicach temperatur w ciągu roku. W warunkach tych nie zachodzi potrzeba stosowania oleju o coraz to innych lepkościach, co jest konieczne dla zapewnienia dobrej pracy filtru wypłukującego.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.