Isuzu 6BG1 filtry do silnika

W ofercie wszystkie wersje filtrów do silnika Isuzu 6BG1 tj.  filtr powietrza, filtr paliwa oraz filtr oleju silnikowego.

Jeśli chcesz zamówić filtr –  podaj również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania silnika.

Prowadzimy wysyłkę kurierską na cały kraj.

Filtry główne pełnoprzepustowe są to takie filtry, przez które przepływa całkowity strumień cieczy przeznaczonej do realizacji zadania układu hydraulicznego. Dzieli się je na filtry nieodwracalne (jednokierunkowego przepływu) oraz filtry odwracalne (dwukierunkowego przepływu lub podwójnego działania) stosowane w układach, które dopuszczają zmianę kierunku strumienia cieczy.

Filtry główne upustowe dzieli się na filtry proporcjonalne, zachowujące stały stosunek między ilością płynu przepływającego przez filtr a ilością całkowicie przepływającą w linii głównej, oraz filtry nieproporcjonalne, w których ten stosunek jest zmienny. Filtry upustowe są instalowane jako filtry bocznikowe, obejściowe przelewowe, powrotne oraz o różnych kombinacjach.