Isuzu C190, C221, C201 cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

Oferujemy cewki gaszenia i elektromagnesy gaszenia do silnika Isuzu C190, C221, C201.

Cewki gaszenia do pompy wtryskowej są dobrym rozwiązaniem gaszenia silnika stosowanego w maszynach rolniczych, budowlanych i przemysłowych. Występują w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką.

Isuzu C190, C221, C201 elektromagnes w standardowych wersjach montowany jest do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia silnika.

Wymiary ziaren wyjściowych i proces technologiczny określają wymiary porów, a zatem wymiary filtrowanych cząstek i własności przepływowe. Materiały porowate spiekane charakteryzuje się najczęściej przez podanie gradacji będącej umownym symbolem materiału oraz podstawowych parametrów filtracyjnych i przepływowych.
W zależności od zastosowania wykonuje się metalowe filtry spiekane o kształtach gotowych do użycia, bądź też kształtuje się je z mniejszych elementów przez lutowanie, zgrzewanie, wtłaczanie lub też stosując inne operacie. Przy wyborze kształtów elementów filtracyjnych, szczególnie w przypadku dużych natężeń przepływów — dąży się do skupienia dużej powierzchni filtracyjnej w małej objętości. Stąd też w użyciu są zestawy filtracyjne typu talerzowego oraz gwiazdowego.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.