Isuzu 4JJ1 uszczelka kolektora ssącego, wydechowego

W ciągłej sprzedaży uszczelka kolektora ssącego oraz kolektora wydechowego do silnika Isuzu 4JJ1 stosowanego m.in. w ładowarkach.

Uszczelka kolektora ssącego zapewnia szczelność połączenia kolektora z głowicą.

Oprócz tego mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 4JJ1.

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 4JJ1 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Uszczelka kolektora ssącego, wydechowego Isuzu 4JJ1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Zapotrzebowanie mocy przez różnego rodzaju samochody zawiera się w szerokim przedziale, od kilkunastu koni mechanicznych do 300 KM i nawet więcej. Silniki o najwyższych mocach służą do napędu bardzo dużych samochodów osobowych, samochodów sportowych i wyścigowych, specjalnych samochodów ciężarowych o bardzo dużej ładowności oraz balastowych ciągników drogowych, przeznaczonych do przewozu niepodzielnych ładunków o wielkim ciężarze. W takich przypadkach moce silników dochodzą do 600 KM. Konstruktor silnika, jak powiedziano w poprzednim rozdziale, otrzymuje w założeniach szereg zaleceń, które powinien spełnić. Na wstępie ustalania ogólnej koncepcji silnika najważniejsze są rodzaj obiegu, moc maksymalna i pożądana prędkość obrotowa oraz stopień wysilenia, wynikający z warunków eksploatacyjnych i produkcyjnych. Na podstawie tych danych można określić, jaka musi być pojemność skokowa silnika i przystąpić do określenia liczby i układu cylindrów oraz innych parametrów silnika.