Isuzu 4HE1 panewki wałka rozrządu

W ofercie panewki wałka rozrządu do silnika Isuzu 4HE1. Panewki dostępne w naszej ofercie – na stanie lub na zamówienie. W ofercie także inne elementy rozrządu do Isuzu 4HE1.

Filtracja cieczy w polu elektrostatycznym – Ciecze dielektryczne, do których należą wszystkie produkty naftowe, można oczyszczać z zanieczyszczeń w polu elektrostatycznym pod działaniem sił przyciągania elektrycznego. Zasada pracy takiego filtru polega na przyciąganiu do elektrod cząstek mających ładunek elektryczny, niezależnie od ich właściwości i pochodzenia (żelazo, metale kolorowe, kwarc, węgiel itp.). Cząstki te otrzymują ładunek elektryczny pod wpływem tarcia o ciecz.

Wartość natężenia pola elektrostatycznego filtru jest zdeterminowana właściwościami elektrycznymi oczyszczanej cieczy i cząstek zanieczyszczeń, długością i kształtem elektrod, wartością luzu między nimi itp. Im wyższe natężenie pola elektrostatycznego, tym skuteczniej będzie pracował filtr, ale jego maksymalne osiągi ograniczone są dielektrycznymi charakterystykami cieczy i nie mogą przekraczać 90-95% napięcia przebicia, które z kolei zależy od odległości między elektrodami.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.