Isuzu 4HE1 końcówki wtrysków

Końcówki wtrysków do Isuzu  4HE1, silnika z maszyn budowlanych i agregatów. Końcówki wtryskiwaczy do silnika Isuzu  4HE1 dostępne od ręki – wysyłka tego samego dnia.

Wyjmij wtrysk z silnika Isuzu  4HE1 (nie dotyczy najnowszych wersji Common Rail), wykręć końcówkę z obsady wtrysku i podaj nam wszystkie oznaczenia odczytane z tej końcówki .

W wielu rozwiązaniach konstrukcyjnych urządzeń płynowych są również wykorzystywane inne formy ruchu uważane często za pomocnicze. Są to elementy charakteryzujące się elektryczną (magnetyczną), chemiczną lub termiczną formą ruchu. W przypadku skojarzenia w budowie urządzenia płynowego na przykład elementów elektrycznych, mówimy o nich jak o urządzeniach elektrohydraulicznych (hydromagnetycznych) albo elektropneumatycznych. Urządzeniom płynowym wyznacza się głównie funkcję przetwarzania informacji (sterowania) oraz przetwarzania energii (ściślej przetwarzania formy ruchu energii). Urządzenia spełniające pierwszą funkcję są nazywane płynowymi urządzeniami sterującymi, drugą natomiast — płynowymi urządzeniami energetycznymi lub siłowymi. Wynika stąd fakt, że elementy płynowe spełniają albo funkcję sterowania, albo funkcję konstrukcyjno-eksploatacyjną, czyli płyn roboczy jest integralną częścią urządzenia i powinien być uważany za jego podstawowy element.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.