Isuzu 4HE1 głowica silnika

W ofercie nowe i regenerowane głowice do silnika Isuzu 4HE1. Każdorazowo sprawdzaj dostępność głowicy do Twojego silnika Isuzu 4HE1, potwierdzając czy dostępna jest głowica fabrycznie nowa, czy również używana/regenerowana.

Do zakupionych głowic istnieje możliwość zamówienia również zaworów głowicy, uszczelniaczy zaworowych czy gumek uszczelniających (uszczelniaczy zaworowych).

Dużą dogodnością  w silnikach dwusuwowych o tzw. przepłukaniu wzdłużnym jest łatwość sterowania asymetrycznego. Chodzi o to, że w bezzaworowych silnikach dwusuwowych okna wydechowe muszą być wyższe, by otworzyły się wcześniej i rozładowały ciśnienie panujące jeszcze w cylindrze pod koniec suwu rozprężania. W przeciwnym razie powietrze z dmuchawy o niewielkim nadciśnieniu nie mogłoby wypełnić cylindra. Ten warunek pociąga jednak za sobą, wskutek symetrii układów bezzaworowych, konieczność późniejszego zamknięcia okien wydechowych, co nie zawsze jest pożądane. Dla lepszego usunięcia spalin, lepszego przewietrzenia jest to korzystne, dla napełnienia — szkodliwe. Przy usuwaniu spalin przez dowolnie sterowany zawór (albo zawory, gdyż ze wzglądów konstrukcyjnych wykonuje się niekiedy dwa i więcej zaworów jednocześnie pracujących) można wybrać wariant bardziej odpowiadający.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.