Isuzu 4HE1 filtry do silnika

W ofercie wszystkie wersje filtrów do silnika Isuzu 4HE1 tj.  filtr powietrza, filtr paliwa oraz filtr oleju silnikowego.

Jeśli chcesz zamówić filtr –  podaj również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania silnika.

Prowadzimy wysyłkę kurierską na cały kraj.

Odmiana konwencjonalna jest realizowana przez umieszczanie za wentylatorem najczęściej jednego filtru dowolnej konstrukcji i wprowadzenie oczyszczonego powietrza jednym kanałem do górnej części pomieszczenia. Pomieszczenia z przepływem turbulentnym są wyposażone w otwory wlotowe w suficie pomieszczenia i otwory wylotowe w dolnych częściach ścian. Najlepsze rozwiązania są związane z wymuszeniem obiegu zamkniętego realizującego w pomieszczeniu przepływ laminarny poziomo (crossflow) lub pionowo (down-flow).

Filtry głazów i cieczy w układach smarowania. Innym zastosowaniem filtrów powietrza są układy zabezpieczające właściwe działanie maszyn, w których najczęściej elementy mechaniczne współpracujące ze sobą muszą być poddane określonym zabiegom. Realizacja takiego zadania sprowadza się do budowy układu smarowania części, przy czym budowane są instalacje pneumatyczne, pneumo-hydrauliczne oraz hydrauliczne.