Isuzu 4HE1 cewka gaszenia, elektromagnes pompy wtryskowej silnika

Oferujemy cewki gaszenia i elektromagnesy gaszenia do silnika Isuzu 4HE1.

Cewki gaszenia do pompy wtryskowej są dobrym rozwiązaniem gaszenia silnika stosowanego w maszynach rolniczych, budowlanych i przemysłowych. Występują w kilku wersjach – z kablem oraz z samą wtyczką.

Isuzu 4HE1 elektromagnes w standardowych wersjach montowany jest do pompy wtryskowej silnika i ma za zadanie rozłącznie pompy celem zgaszenia silnika.

W celu formowania kulek o większych średnicach można stosować układ palników, pierścieniowych lub. też palnik rurowy umożliwiający zwiększenie strefy wysokiej temperatury. Żądane wymiary średnic można uzyskać w dokładny sposób stosując przesiewanie przez sita. Wady w postaci przyklejonych do powierzchni kulek drobnych zanieczyszczeń można usunąć przez bębnowanie lub w urządzeniu wibracyjnym.
Podczas spiekania, przy nieprawidłowo dobranych parametrach, niewłaściwych materiałach, nieprzestrzeganiu zaleceń technologicznych powstaje duży procent braków. Braki te można podzielić na zewnętrzne i wewnętrzne. Podstawowe grupy braków zewnętrznych:
– pęknięcia na powierzchni ścianki lub pęknięcia na wskroś,
– niejednorodność struktury powstała wskutek nieprawidłowego zasypania bądź niewłaściwego zagęszczania proszku,
– uszkodzenie filtru wskutek nieprawidłowego materiału formy, „przyklejanie się” filtru do powierzchni, niewłaściwa konstrukcja formy.
Braki wewnętrzne powstają głównie wskutek niewłaściwej temperatury spiekania.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.