Isuzu 3YE1 panewki główne wału silnika

Panewki na czopy główne do Isuzu 3YE1 dostępne na miejscu. Do Isuzu 3YE1 mamy w ofercie nie tylko panewki główne nominalne, ale także panewki do szlifowania wału korbowego. Różne nadwymiary panewek głównych Isuzu 3YE1  dostępne na miejscu.

Bardzo istotną wadą cieczy zawierających wodę, są straty na skutek odparowania, które trzeba uzupełniać, aby ciecz nie straciła swych właściwości, co jest niezwykle kłopotliwe. Stosowanie czystej wody eliminuje tę wadę, ale powoduje powstawanie innych problemów, które komplikują budowę układu. W niektórych dziedzinach regulacji (np. regulacja turbin) rozwiązano już problem zastąpienia olejów hydraulicznych przez wodę.

Zastosowanie wody jako cieczy roboczej wymaga pewnych zmian konstrukcyjnych elementów i innego doboru materiałów niż w przypadku stosowania olejów. Można podać następujące zalecenia odnośnie do zastosowania wody. A więc temperatura pracy układu powinna obejmować zakres od 5 do 70°C. W przypadkach szczególnych górna granica może być zwiększona maksymalnie o 25°C. Efektywność stosowania wody może być uwidoczniona przede wszystkim tam, gdzie istnieje źródło wody pod ciśnieniem. Toteż wybór wody jako cieczy do układów hydraulicznych jest ograniczony zarówno względami temperaturowymi, jak również warunkami i możliwościami systemu technicznego, w skład którego wchodzi układ. W wielu przypadkach jako płyn roboczy jest wykorzystywana para wodna.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.