Isuzu 3CE1 wałek rozrządu

Wałek rozrządu do silnika Isuzu 3CE1. Wałki do silników Isuzu dostępne na miejscu lub na zamówienie. Zapytaj również o możliwość zakupu regenerowanego wałka rozrządu do Isuzu 3CE1. Do wałków oferujemy również panewki wałka oraz inne części silnikowe.

Proces filtracji komplikują np. półdyspersyjność wymiarów cząstek zawiesiny, zdolność tych cząstek do deformowania przy działaniu różnicy ciśnień i sedymentacji pod wpływem siły ciężkości. Nierównomierność wymiarów cząstek wpływa na strukturę geometryczną elementarnej warstwy osadu nie tylko w chwili jego tworzenia, ale także i w procesie filtracji. Należy zaznaczyć,

że podstawowe równania filtracji odnoszące się do przepływu cieczy przez ośrodek porowaty, są hydrodynamicznymi analogami równań przewodności cieplnej i elektrycznej. Przy tym, jak wykazuje doświadczenie, dokładność takich równań filtracji nie ustępuje dokładności równań, opisujących procesy przenoszenia ciepła lub elektryczności. Równania te opisują proces filtracji w częściowo idealizowanych warunkach, dlatego należy posługiwać się wartościami statystycznymi oporu przegrody i osadu.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.