Isuzu 3CE1 wał korbowy silnika

Wał korbowy do Isuzu 3CE1 dostępny w naszej ofercie. Zapytaj również o wał używany lub regenerowanych do Isuzu 3CE1. Mamy również w ofercie panewki wału do Isuzu 3CE1.

Pamiętaj! Oferujemy panewki nadwymiarowe do wszystkich rodzajów wałów korbowych ISUZU 3CE1. Mamy w ofercie także panewki w wysokich nadwymiarach!

Wymiar geometryczny jest to charakterystyczny wymiar cząstki zastępczej o określonym kształcie geometrycznym, której powierzchnia lub objętość jest równa powierzchni lub objętości określonego rodzaju cząstki rzeczywistej. Wymiary geometryczne cząstek można wyznaczyć tylko metodami pośrednimi, przez pomiar powierzchni lub objętości cząstki.

Szczególnym przypadkiem wymiaru projekcyjnego jest wymiar sitowy. Uzyskuje się go przy przesiewaniu cząstek przez sita o określonych wymiarach oczek. Oznacza, że wymiar cząstki jest mniejszy od wymiaru oczka sita. Pomiar opiera się na założeniu, że oczka sita mają kształt regularny oraz, że wymiar sitowy będzie zawsze widoczny pod mikroskopem, bez względu na położenie cząstki.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.