Isuzu 3CE1 uszczelki silnika, zestaw uszczelek silnika

W ofercie zestawy uszczelek i uszczelniaczy silnika Isuzu 3CE1. Części dostępne na miejscu. Silnik 3-cyl. Isuzu to jedna z popularniejszych jednostek napędowych tego producenta. Stosowana była w wielu modelach maszyn budowlanych, transportowych i rolniczych.

W ofercie takie uszczelki jak:

  • Zestaw uszczelek góra Isuzu 3CE1 / zestaw uszczelek głowicy Isuzu 3CE1
  • Uszczelka miski olejowej Isuzu 3CE1
  • Uszczelka pokrywy zaworowej Isuzu 3CE1 / Uszczelka klawiatury Isuzu 3CE1
  • Uszczelka kolektora wydechowego Isuzu 3CE1
  • Uszczelka kolektora ssącego Isuzu 3CE1

Pamiętaj, przed zamówieniem każdorazowo sprawdzaj telefonicznie lub e-mailowo dostępność uszczelek to Twojej wersji Isuzu 3CE1.

Gdy element siatkowy jest na zewnątrz elementu dokładnego oczyszczania zapewnia się wtedy największą zwartość konstrukcji. W  takim filtrze uzyskuje się bardzo prosty przepływ oleju z zewnątrz przez siatkę i następnie dalej przez element filtru dokładnego do centralnego otworu odpływowego.

Zamiast elementu z płytek metalowych w jednym z rozwiązań wstawiono element dokładnego oczyszczania szczelinowy z płytek kartonowych. Element papierowy stanowi wtedy stopień oczyszczania zgrubnego. Płytki kartonowe umieszczone są między dwoma kartonowymi cylindrami i przyklejone są do cylindra zewnętrznego. Eliminuje to rozpychanie płytek przez tłoczony olej i pozwala osiągnąć dużą dokładność filtracji.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.