Isuzu 3CE1 termostat

W ofercie wszystkie wersje termostatów do silnika Isuzu 3CE1. Większość wersji termostatów do Isuzu 3CE1 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Isuzu 3CE1 to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Elementy kartonowe wykonuje się w formie stosu płytek filtrujących i dystansowych lub z odpowiednio ukształtowanych płytek filtrujących. Płytki mają w środku otwór i po ich uformowaniu w stos powstaje przestrzeń, do której przepływa oczyszczony olej. Z zasady olej jest przetłaczany z zewnątrz do wewnątrz stosu. Na płytkach, szczególnie dystansowych, wykonuje się wykroje lub wytłoczenia, które nie mają ujścia na zewnątrz stosu. Mają one za zadanie odprowadzać olej do wnętrza stosu oraz utworzyć niewielkie objętości, w których osadzają się zanieczyszczenia. Stos płytek zamknięty jest między metalowymi pokrywkami ściągniętymi między sobą listwami blaszanymi lub drutami. Poszczególne rozwiązania konstrukcyjne różnią się między sobą kształtem i ilością płytek.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.