Isuzu 3CE1 pompa wtryskowa

Wszystkie typy pomp wtryskowych i innych pomp do silnika Isuzu 3CE1. W ofercie także części zamienne do regeneracji pomp wtryskowych Isuzu 3CE1.

Zapytaj również o regeneracje pompy w naszym warsztacie. Zajmujemy się wszystkimi typami pomp wtryskowych Isuzu 3CE1 oraz pokrewnymi.

W czasie próby wytrzymałości mechanicznej i po jej zakończeniu element oceniany za pomocą testu pęcherzykowego powinien być szczelny. Próba wytrzymałości dla korpusu filtru polega na tłoczeniu do niego cieczy roboczej pod ciśnieniem dwa razy większym od nominalnego. W czasie badania szczelności korpusu nie dopuszcza się wycieków.

Podczas użytkowania filtry podlegają drganiom mechanicznym. Metoda badania odporności filtrów na drgania przewiduje zastosowanie wstrząsarki, na której filtr jest poddany drganiom o określonej amplitudzie i częstości w czasie. Podczas badań do filtru doprowadza się powietrze pod ciśnieniem 10 kG/cm2. Po zakończeniu badania filtr nie powinien mieć pęknięć, trwałych odkształceń oraz powinien być szczelny.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.