Isuzu 3CE1 pompa oleju silnika

Pompa oleju silnikowego do silnika Isuzu 3CE1. Wysyłka kurierska na cały kraj. Dostawa wszystkich części do Isuzu 3CE1. Część dostępna od ręki lub na zamówienie.

Podaj dane ze swojego silnika Isuzu 3CE1, a dobierzemy pompę olejową do Twojego egzemplarza silnika. W ofercie również inne części związane z układem smarowania silnika Isuzu 3CE1.

Podobnie jak w sondach zerowych uzyskiwano zbyt niskie ciśnienia statyczne, na skutek zbyt krótkich głowic w związku z obniżeniem ciśnienia wskutek opływu sondy (wg dopiero w odległości trzech średnic od początku głowicy ustała się ciśnienie statyczne równe ciśnieniu statycznemu otoczenia). W celu uniknięcia tej wady stosuje się odpowiednio długie sondy, co praktycznie nie jest zawsze możliwe, lub pierścienie spiętrzające.

W badaniach stężeń zapylenia powietrza wokół poruszających się pojazdów należy stosować prędkości zasysania aerozoli do sond zwiększone o 10÷20% w stosunku do prędkości pojazdu a wloty do sond należy ustawiać równolegle do ruchu powietrza od strony nawietrznej. Przy ruchu pojazdów o nieregularnych nadwoziach wystąpić mogą większe zakłócenia niż przy ruchu samochodów osobowych i autobusów o opływowych kształtach.

Innym typem zanieczyszczeń wewnętrznych, oprócz tzw. produkcyjnych, są produkty zużycia części. Są to cząstki metali i ich tlenki jako produkty zużycia współpracujących elementów. Ich wymiary i ilość zdeterminowane są własnościami warstw wierzchnich trących elementów, warunkami eksploatacji, czystością substancji smarującej oraz jej własnościami smarnymi i lepkościowymi. Metaliczne produkty zużycia rozpuszczają się częściowo w oleju, tworząc związki typu mydeł, częściowo zaś pozostają w postaci nierozpuszczalnych cząstek koloidalnych.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.