Isuzu 3CE1 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu 3CE1 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu 3CE1 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu 3CE1 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu 3CE1, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

Twardość zanieczyszczeń zmienia się z temperaturą oraz zależy od technologii wykonania części składowych urządzenia, z którego wytworzyła się cząstka zanieczyszczenia. Dla przykładu można porównać twardość chromu: dla Cr polikrystalicznego wynosi ona 70 HB, dla elektrolitycznego przetopionego 114 HB, odlewnego od 70 do 236 HB, elektrolitycznego od 600 do 650 HB, po obróbce cieplnej od 70 do 150 HB. Najgroźniejsze ze względu na bardzo dużą twardość są połączenia różnych pierwiastków. Ciecz robocza jest nośnikiem zanieczyszczeń nie tylko uprzednio w płynie zawartych, ale też zanieczyszczeń pochodzących od współpracujących z płynem ciał. Dlatego bardzo ważne jest określenie granic zanieczyszczeń w płynach roboczych przed i w czasie eksploatacji. Analiza zanieczyszczeń w cieczy po eksploatacji umożliwia uzyskanie obrazu zanieczyszczeń w całym układzie. Normy najczęściej klasyfikują ciecze robocze w zależności od zawartości wtrąceń stałych w podanych zakresach w próbce o objętości 100 ml.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.