Isuzu 3CE1 łącznik pompy hydraulicznej, sprzęgło elastyczne

W ofercie wszystkie wersje sprzęgieł elastycznych oraz innych rodzajów łączników silnika Isuzu 3CE1 i pompy hydraulicznej.

W silnikach Isuzu 3CE1 występuje wiele wersji połączeń pompy hydraulicznej i silnika. W przypadku Isuzu 3CE1 są to zarówno sprzęgła gumowe z tulejkami metalowymi, jak i różnego rodzaju elementy teflonowe czy plastikowe.

Aby dokładnie określić jaki rodzaj sprzęgła występował w Twoim silniku Isuzu 3CE1 potrzebujemy następujących informacji:

  1. Zdjęcie starego sprzęgła lub jego pozostałości
  2. Informacje na ile śrub było montowane oraz jakiego wymiaru były to śruby
  3. Średnicę zewnętrzną całego elementu.

Ze względu na zależność charakterystyk od szeregu parametrów istnieje możliwość budowy optymalnych cyklonów. Ich wymiary można określić metodą teoretyczno -eksperymentalną. Znaczne skrócenie niezwykle pracochłonnych badań eksperymentalnych można uzyskać przez stosowanie planowania eksperymentalnego doświadczeń i elektronicznej techniki obliczeniowej. Ze względu na dość duże średnice cyklony mają niewielkie skuteczności odpylania, nie przekraczające na ogół 60%. Opory przepływu przy tych skutecznościach odpylania są z zasady mniejsze od 120 kG/m2.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.