Isuzu 3CE1 filtry do silnika

W ofercie wszystkie wersje filtrów do silnika Isuzu 3CE1 tj.  filtr powietrza, filtr paliwa oraz filtr oleju silnikowego.

Jeśli chcesz zamówić filtr –  podaj również model maszyny, w której pracuje dany silnik, ponieważ filtry są różne w zależności od zastosowania silnika.

Prowadzimy wysyłkę kurierską na cały kraj.

Metoda niskociśnieniowa otrzymania miękkiego porowatego PCW odbywa się w jednym etapie produkcyjnym przy nadciśnieniu do 5÷6 at. Tworzywo otrzymane przy zastosowaniu tej metody ma większość porów otwartych. Metoda ta jednak nie nadaje się do otrzymywania folii na elementy filtrujące.

Istota metody bezciśnieniowej polega na porowaniu PCW pod normalnym ciśnieniem z równocześnie przebiegającym żelowaniem. Przy zastosowaniu tej metody otrzymuje się miękki PCW o otwartych porach. Najczęściej stosowanymi w tej metodzie są porofor BL353, porofor D33 i gazy obojętne. Sposób wykorzystujący Porofor BL 353 został opracowany przez ICI. Początkowo otrzymuje się pastę, w skład której wchodzi PCW, stabilizator, zmiękczacz, porofor i inne składniki. Pastę umieszcza się w formie i ogrzewa.