Isuzu 3CA1 termostat

W ofercie wszystkie wersje termostatów do silnika Isuzu 3CA1. Większość wersji termostatów do Isuzu 3CA1 mamy na miejscu. Skontaktuj się z nami, zamów termostat, a już następnego dnia zamontujesz go do swojego silnika.

Termostat Isuzu 3CA1 to jeden z ważniejszych elementów silnika odpowiadający za utrzymanie właściwej temperatury pracy silnika.

Najbardziej rozpowszechnione są filtry szczelinowe płytkowe i taśmowe (druciane). Ich zaletą jest wyeliminowanie lub niewielki nakład pracy przy konserwacji i obsłudze. Filtry szczelinowe są dobrze opracowane konstrukcyjnie. Element filtrujący zbudowany jest ze stosu cienkich płytek ze stali węglowej, które są nasadzone i skręcone na obrotowym wałku, przy czym pomiędzy płytki główne włożone są płytki odległościowe.

Podłużne otwory wycięte w płytkach głównych w filtrach szczelinowych, tworzą po zmontowaniu stosu kanały, przez które przepływa olej przeciskający się przez szczeliny między płytkami głównymi. Oczyszczanie stosu filtru szczelinowego odbywa się przez jego obrót. Zanieczyszczenia wygarniane są ze szczelin przez płytki zgarniające osadzane na nieruchomym trzpieniu i wchodzące w szczeliny między płytkami głównymi. Płytki zgarniające są o ok. 0,02 mm cieńsze od płytek dystansowych i mieszczą się swobodnie w szczelinach płytek głównych.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.