Isuzu 2CA1 uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu 2CA1 w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu 2CA1 mamy w ofercie również inne uszczelki silnika

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu 2CA1 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu 2CA1. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu 2CA1 – wysyłka kurierem na cały kraj.

W typowej budowie kartonowego elementu dokładnego oczyszczania płytki kartonowe płytki filtrujące o grubości 1 mm mają wygniecione rowki. Pomiędzy tymi płytkami ułożone są płytki dystansowe o grubości 3 mm. Olej przepływa z zewnątrz do wewnątrz elementu przez rowki, przez płytki filtrujące lub przez szczeliny między płytkami. W innym rozwiązaniu konstrukcyjnym płytki filtrujące i dystansowe mają kształt trójkąta równobocznego. W elementach kartonowych w celu przyspieszenia podgrzania filtru oraz zmniejszenia prędkości przepływu oleju przez element filtrujący, w metalowej pokrywce elementu wykonuje się otworek o średnicy 1-1,5 mm. Przez otwór ten przepływa nie filtrowany olej z korpusu filtru bezpośrednio do rurki centralnej. Element filtrujący podlega wymianie po utracie swojej zdolności przepustowej.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.