Zajmujemy się sprzedażą tłoków i pierścieni do NEW HOLLAND E485. W ofercie do silnika Isuzu, który znalazł zastosowanie w koparce NEW HOLLAND E 485, pierścienie tłokowe, tuleje cylindrów, a także tłoki nadwymiarowe (o ile występują w danej wersji).
Obsługiwane przez nas modele koparki NEW HOLLAND E485 to: NEW HOLLAND E485C, NEW HOLLAND E485B, NEW HOLLAND E485LC, NEW HOLLAND E485BEH.
Jeśli masz problem z dobraniem – zadzwoń, pomogą Ci w tym nasi konsultanci.
Duże możliwości zmniejszenia ciężaru elementów stwarza technika wyciskania stosowana obecnie zarówno do stopów metali nieżelaznych, jak i do stali. Przez umieszczenie w otworze matrycy do wyciskania trzpieni kształtowych można nadać wyrobowi skomplikowaną formę, konieczną ze względu na spełniane przez niego zadanie. Można uzyskać w szczególności profile z wewnętrznymi żebrami z przegródkami, z żebrami przekątnymi, profile komórkowe i ulowe. Szczególnie korzystna jest możliwość otrzymywania w ten sposób elementów o zmiennym zarysie przekrojów poprzecznych. Elementy takie są kształtowane przez programowane przesuwanie trzpienia w otworze matrycy, wskutek czego zmieniają się stopniowo wymiary i kształt przekroju profilującego, przez który wypływa metal. Przy wyciskaniu rur, stosując trzpień stopniowy i przesuwając go do przodu i do tyłu według ustalonego programu, można otrzymać rury o zmiennej grubości ze zgrubieniami ścianek na końcach z wewnętrznymi pierścieniami i żebrami waflowymi oraz z przegrodami. Przez wprawianie trzpienia w ruch obrotowy podczas wyciskania można ukształtować wewnętrzne żebra spiralne. W ten sam sposób można wytwarzać płyty o zmiennej grubości i o zmiennej wysokości żeber. Zmniejszenie ciężaru można uzyskać stosując umocnienie sprężyste, polegające na wcześniejszym nadaniu układowi odkształceń w kierunku przeciwnym niż odkształcenia, które powodują obciążenia robocze.