W ofercie naszej firmy uszczelka głowicy do silnika Yanmar, Kubota, Deutz, Perkins pracującego w koparkach KRAMER 311. Uszczelka pod głowice do KRAMER 311 dostępna na miejscu.
Oprócz uszczelki głowicy oferujemy również zestaw uszczelek, komplet uszczelek zawierający uszczelki kolektorów, uszczelke pokrywy zaworowej, uszczelke miski olejowej i inne uszczelki.
Obsługujemy modele tj. KRAMER 311 SERIE 102881.
W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.
W przypadku frezowania frezem czołowym posuw, głębokość skrawania i szybkość skrawania oblicza się w ten sposób jak i przy pracy frezem walcowym. Grubość warstwy skrawanej jest tu też wielkością zmienną. Przy wyborze warunków skrawania i nastawianiu obrabiarki największe znaczenie ma największy przekrój poprzeczny warstwy skrawanej. Powstawanie i rozmieszczenie ciepła przy skrawaniu metali Jednym z najważniejszych zjawisk, mających wpływ na przebieg jjroce.su skrawania metali oraz na zużycie narzędzia, jest wydzielanie się ciepła. Ilość wydzielającego się ciepła jest bardzo duża. Świadczy o tym następujący przykład. Przy toczeniu walka ze stali o średnicy 100 mm i długości 2000 mm z szybkością skrawania przy głębokości skrawaniu i 2 mm i posuwie 1.5 mm wydziela się mniej więcej laka sama ilość ciepła jaka wydziela się przy spalaniu jednego kilograma dobrego węgla kamiennego. W procesie skrawania warstwa skrawana odkształca się. tzn. zmienia kształt, przy czym cząstki metalu w warstwie skrawanej przesuwają się jedne względom drugich. W len sposób powstaje między nimi tarcie, które nosi nazwę tarcia wewnętrznego. Tarcie wewnętrzne jest bardzo duże i przyczynia się do wytwarzania bardzo dużej ilości ciepła. Gdy wiór spływa po powierzchni natarcia noża. powstaje tarcie między nim i tą powierzchnią w ten sposób wytwarza się ciepło. Ilość wydzielającego przy tym ciupią jest tym większa im z większą silą wiór naciska na nóż.