W sprzedaży uszczelka pod głowicę do silnika ISUZU. Silnik pracuje w koparce HITACHI EX 330.
Uszczelka głowicy do HITACHI EX330 dostępna od ręki. Oferujemy także uszczelke miski olejowej, komplet uszczelek zawierający uszczelki kolektorów, uszczelke pokrywy zaworowej, zestaw uszczelek i inne uszczelki.
Obsługujemy wszystkie typy silników Isuzu z HITACHI EX330,
a także: z HITACHI EX330LC-5.
W razie pytań zadzwoń lub napisz maila.
Z tych to powodów na rysunkach wykonawczych części maszyn stawia się znaki umowne oznaczające wymaganą gładkość powierzchni obrobionej. Chropowatość powierzchni części maszynowych ujęto w normie PN/M-04251 w 14 klas. Klasą pierwszą określane są powierzchnie o największej chropowatości, klasą czternastą zaś powierzchnie najgładsze. Kiedy zachodzi konieczność dokładniejszego określenia gładkości powierzchni, podaje się obok znaku klasy gładkości 64-14 dodatkowo stopień gładkości. Klasy 14-5 włącznie nie dzielą się na stopnie. Gładkości powierzchni obrobionej oznacza się przez podanie trójkąta równobocznego stykającego się wierzchołkiem z linią ograniczającą powierzchnię, której gładkość się określa. Obok znaku gładkości podaje się klasę gładkości. Np. gładkość powierzchni odpowiadającej piątej klasie oznacza się na rysunku wykonawczym znakiem V 5.
Jeżeli cały przedmiot jest wykonany w jednej klasie gładkości, to znak gładkości umieszcza się nad tabliczką rysunkową. Prawa zewnętrzna powierzchnia walcowa oraz powierzchnia otworu powinny być wykonane z gładkością odpowiadającą klasie, pozostałe zaś powierzchnie z gładkością odpowiadającą klasie. Przy powierzchniach walcowych otworu i prawej zewnętrznej stawia się w tym wypadku znak V nad tabliczką, w kółku zaś znak 4 Dopuszczalny jest również sposób oznaczania gładkości.