KRAMER 316 uszczelka pod głowicę

W ofercie naszej firmy uszczelka głowicy do silnika Yanmar, Kubota, Deutz, Perkins pracującego w ładowarkach KRAMER 316. Uszczelka pod głowice do KRAMER 316 dostępna na miejscu.

Oprócz uszczelki głowicy oferujemy również zestaw uszczelek, komplet uszczelek zawierający uszczelki kolektorów, uszczelke pokrywy zaworowej, uszczelke miski olejowej i inne uszczelki.

W razie pytań skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Materiał noża ma bardzo duży wpływ na jego trwałość, a więc i na dopuszczalną szybkość skrawania. Jeśli porównać noże ze stali węglowej, szybkotnącej i z węglików spiekanych pod warunkiem, że są one wykonane z jednakową dokładnością, to przy obróbce stali nożem ze stali szybkotnącej dopuszczalna szybkość, jest 5 i 6 razy większa niż przy nożu ze stali węglowej. Dawniej uważano, że noże z węglików spiekanych pozwalają na stosowanie szybkości skrawania 2 s 3 razy większych niż noże ze stali szybkotnących. Jednakże osiągnięcia radzieckich stachanowców szybkościowców wykazały, że przy prawidłowym wykorzystaniu noży z węglików spiekanych można stosować szybkości skrawania 10 r 15 razy większe niż przy obróbce nożami ze stali szybkotnących. W stosunku do noży ze stali węglowych noże z węglików spiekanych dopuszczają szybkości skrawania 50 H 100 razy większe. Tak znaczne różnice powstają stąd, że noże z wymienionych trzech materiałów miękną w różnych temperaturach. Stal węglowa traci swą twardość, a więc i zdolność skrawania (odpuszcza się) w temperaturze 200-250°. Stal szybkotnąca mięknie i traci zdolność skrawania przy nagrzaniu ponad 600°. Noże z węglików spiekanych wytrzymują jeszcze wyższe temperatury. Na wielkość dopuszczalnej szybkości skrawania, poza innymi przyczynami, ma wpływ również charakter mechanicznego ścierania noża przez wiór, czyli zużycie noża, co w dużym stopniu zależne jest od materiału noża.