Isuzu C240 wałek rozrządu

Wałek rozrządu do silnika Isuzu C240. Wałki do silników Isuzu dostępne na miejscu lub na zamówienie. Zapytaj również o możliwość zakupu regenerowanego wałka rozrządu do Isuzu C240. Do wałków oferujemy również panewki wałka oraz inne części silnikowe.

Prawo Darcy stosuje się tylko w przypadku przepływów ustalonych. Siły lepkości, powstające przy laminamym przepływie cieczy przez ośrodek porowaty, znacznie przewyższają wszystkie inne siły wewnętrzne, związane nawet ze stosunkowo szybkimi zmianami prędkości strumienia, w związku z czym prawie we wszystkich praktycznych przypadkach te ostatnie można pominąć. W ten sposób dla celów praktycznych prawo Darcy stosuje się także i w przypadku, kiedy wydatek Q jest zmienny.

Intensywność efektu filtracyjnego zdeterminowana jest przede wszystkim ilością gazu, który wydziela się w kanałach porowych, zależnie od właściwości przepływającej cieczy i rozpuszczonego w niej gazu, charakterystyki przegrody porowatej i warunków przepływu. Intensywność ta wzrasta ze zwiększeniem rozpuszczalności gazu w cieczy, lotności cieczy, prędkości przepływu i grubości przegrody oraz po zmniejszeniu średnicy porów i ich ilości na jednostkę powierzchni materiału filtrującego, ciśnienia za przegrodą p2 i ciśnienia zasilania (przed filtrem). Wprowadzenie powietrza do oleju odbywa się także przez mechaniczne oddziaływanie pracujących części silnika.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.