Isuzu C240 wał korbowy silnika

Wał korbowy do Isuzu C240 dostępny w naszej ofercie. Zapytaj również o wał używany lub regenerowanych do Isuzu C240. Mamy również w ofercie panewki wału do Isuzu C240.

Pamiętaj! Oferujemy panewki nadwymiarowe do wszystkich rodzajów wałów korbowych ISUZU C240. Mamy w ofercie także panewki w wysokich nadwymiarach!

Koagulację zanieczyszczeń sprawdza się na podstawie obecności ciemnych grubych bryłek w kropli oleju umieszczonej na szkle. Do naważki oleju w ilości 10-25 g oleju o temperaturze 60-70° C dodaje się niewielką ilość koagulatora i całość dokładnie miesza się szklaną pałeczką w ciągu 5 -10 minut. Następnie olej rozcieńcza się czterokrotną ilością rozpuszczalnika i sączy się tak, jak bez dodania koagulatora.

W każdym przypadku po przesączeniu roztworu przez sączek przepuszcza się czysty rozpuszczalnik do czasu, aż przesączany płyn przestanie się zabarwiać (zostanie wymyty olej zaokludowany w osadzie). Wadą metody wydzielania zanieczyszczeń oleju przez sączenie jest duża pracochłonność, długi czas wydzielania (od kilku godzin do kilku dób) oraz duże zużycie rozpuszczalnika. Błąd oznaczania wynosi 0,5-1%.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.