Isuzu C240 uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu C240 w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu C240 mamy w ofercie również inne uszczelki silnika

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu C240 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu C240. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu C240 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Zanieczyszczenia benzyn samochodowych zawierają 30-95% substancji nieorganicznych, przy czym wartości wyższe dotyczą zbiorników pojazdów, a niższe zbiorników magazynowych. Udział części nieorganicznej jest uzależniony od warunków eksploatacji, a szczególnie zapylenia powietrza – stąd więcej tych substancji w zanieczyszczeniach zbiorników pojazdów ciężarowych niż osobowych, więcej przy eksploatacji pojazdów w warunkach terenowych niż miejskich. Charakterystyczna jest duża zawartość ołowiu w zanieczyszczeniach benzyn krajowych, szczególnie w przypadku etyliny E-78. Prawdopodobnie w czasie eksploatacji w wyniku ogrzewania i pod wpływem wody następuje utlenianie czteroetylku ołowiu, co prowadzi do powstawania osadów. Żelazo, cynk i miedź występują w produktach korozji zbiorników pod wpływem kwasów organicznych zawartych w benzynach.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.