Isuzu C240 pompa wtryskowa

Wszystkie typy pomp wtryskowych i innych pomp do silnika Isuzu C240. W ofercie także części zamienne do regeneracji pomp wtryskowych Isuzu C240.

Zapytaj również o regeneracje pompy w naszym warsztacie. Zajmujemy się wszystkimi typami pomp wtryskowych Isuzu C240 oraz pokrewnymi.

Skuteczność kumulatywna oznacza zdolność zatrzymywania wszystkich zanieczyszczeń doprowadzonych do filtru w ciągu całego czasu jego pracy. Test skuteczności kumulatywnej polega na przetłaczaniu przez filtr danej objętości oleju przy ustalonej wartości przepływu, ciśnienia i temperatury. Do oleju dozowane jest w sposób ciągły zanieczyszczenie testowe. W określonych odstępach czasu pobiera się próbki oleju ze zbiornika, w których oznacza się ilość zanieczyszczeń.

Skuteczność filtracji określa ilość zanieczyszczeń, które zatrzymał filtr. Natomiast z punktu widzenia trwałości silnika ważna jest informacja, które i ile zanieczyszczeń zostało przepuszczone przez filtr. Zatem filtr o skuteczności np. 98% ma przy zachowaniu takich samych wszystkich innych parametrów dwa razy większą skuteczność niż filtr o skuteczności 96%. Przy wszelkich porównaniach filtrów należy mieć to na uwadze.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.