Isuzu C240 pierścienie oporowe

Pierścienie oporowe wału korbowego silnika Isuzu C240. Możliwość zamówienia pierścieni do silnika Isuzu C240 wraz z dostawą kurierską. Dystanse wału korbowego Isuzu C240 – pierścienie dystansowe dostępne we wszystkich wersjach.

Na końcu każdego dwugodzinnego cyklu w pomiarze skuteczności odpylania  mierzy się opór filtru przy nominalnym natężeniu przepływu. Po drugim cyklu stosuje się godzinną przerwę. Po każdym cyklu oblicza się skuteczność odpylania, ważąc badany filtr, dozownik z pyłem oraz pył osadzony w komorze pyłowej i na zewnętrznej stronie korpusu filtru. Skuteczność odpylania oblicza się z odpowiedniego wzoru.

Przed przystąpieniem do oznaczania skuteczności odpylania przy zredukowanych natężeniach przepływu, filtr przedmuchuje się przez co najmniej 15 min do stałej masy. Następnie po zmontowaniu na stanowisku filtr przedmuchuje się ponownie czystym powietrzem przez 10 minut. Cykl badań składa się z sześciu oddzielnych pomiarów, każdy przy innym natężeniu przepływu.  Na końcu każdego pomiaru oblicza się opór przepływu przy aktualnym i nominalnym natężeniu przepływu oraz skuteczność odpylania wg określonej metody.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.