Isuzu C240 panewki wałka rozrządu

W ofercie panewki wałka rozrządu do silnika Isuzu C240. Panewki dostępne w naszej ofercie – na stanie lub na zamówienie. W ofercie także inne elementy rozrządu do Isuzu C240.

Zadaniem filtru włączonego do układu olejenia lub paliwowego, jest w pierwszym rzędzie zmniejszenie intensywności zużycia ściernego obszarów tarcia. Wiąże się to ze zdolnością filtru do zatrzymywania cząstek zanieczyszczeń nieorganicznych powyżej określonego wymiaru geometrycznego. Jako kryterium oceny tej właściwości filtru stosuje się pojęcie współczynnika skuteczności filtracji (lub odfiltrowania zanieczyszczeń).

Współczynniki skuteczności i dokładności filtracji określają wymiar zatrzymywanych cząstek oraz prawdopodobieństwo zatrzymywania cząstki określonego wymiaru po jednym przejściu cieczy przez filtr (prawdopodobieństwo nie przeniknięcia cząstki do obszarów tarcia). Dodatkową funkcją filtru oleju pracującego w obiegu zamkniętym jest utrzymanie koncentracji zanieczyszczeń w oleju na jak najmniejszym poziomie.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.