Isuzu C240 panewki korbowe

Panewki korbowe Isuzu C240 dostępne od ręki zarówno STD, czyli nominalne, jak i nadwymiarowe. Panewki do korbowodów silnika Isuzu C240 dostępne w wszystkich wersjach.

Panewki korbowe wału Isuzu C240 – pomagamy dobrać stosowny nadwymiar, dysponujemy danymi do szlifu wału.

Pamiętaj! Nawet jeżeli inne firmy nie są w stanie dostarczyć panewki nawymiarowych do Isuzu C240, my mamy je w ofercie, ponieważ dysponujemy panewkami wprost z rynku japońskiego, gdzie nadwymiary są dostępne!

W zakresie „normalizacji” czystości gazów roboczych dokonano niewiele. Trudno podać przyczynę takiego stanu rzeczy. Istniejące dotychczas zalecenia obejmują stosunkowo wąską gałąź urządzeń gazowych, a zakres wymagań dotyczących poziomów zanieczyszczeń nie jest wyraźny i jednoznaczny. Zajmiemy się zatem tą dziedziną zastosowań, w której gazy robocze są przeznaczone do zasilania pneumatycznych urządzeń sterujących i napędowych. Przeznaczenie gazu roboczego i wartości parametrów technicznych są najczęściej kryterium podziału określającego z kolei wymagania techniczne.

W powietrzu stosowanym jako gaz roboczy w urządzeniach sterujących niskiego, średniego i wysokiego ciśnienia nie dopuszcza się zawartości wody, olejów mineralnych jak również innych cieczy (kwasów i zasad) w postaci kropel, a w postaci pary dopuszcza się pod warunkiem, że punkt rosy powietrza przy ciśnieniu roboczym znajduje się co najmniej o 10°C poniżej najniższej temperatury eksploatacji urządzenia.

Jeśli nie znaleźliście Państwo interesującej Was pozycji – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.