Isuzu C240 głowica silnika

W ofercie nowe i regenerowane głowice do silnika Isuzu C240. Każdorazowo sprawdzaj dostępność głowicy do Twojego silnika Isuzu C240, potwierdzając czy dostępna jest głowica fabrycznie nowa, czy również używana/regenerowana.

Do zakupionych głowic istnieje możliwość zamówienia również zaworów głowicy, uszczelniaczy zaworowych czy gumek uszczelniających (uszczelniaczy zaworowych).

Podczas eksploatacji silnika dodatek wielofunkcyjny w oleju zużywa się stopniowo na neutralizację kwaśnych produktów spalania i utleniania oleju oraz na dyspergowanie i stabilizację zanieczyszczeń mechanicznych zawartych w oleju. Graniczna koncentracja dodatku jest proporcjonalna do koncentracji nierozpuszczalnych w oleju zanieczyszczeń. Evans i Mattews podają graniczne wartości tych koncentracji.

Proces intensyfikacji tworzenia laków i nagarów może być hamowany poprzez wychwytywanie tych cząstek przez filtr dokładnego oczyszczania oleju. W przeciwnym przypadku olej powinien być wymieniony. Koagulacja zawieszonych w oleju cząstek zanieczyszczeń prowadzi do powstawania osadów i szlamów.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.