Isuzu C190, C201, C221 uszczelka pod głowicę

W ciągłej sprzedaży mamy wszystkie części zamienne do silnika Isuzu C190, C201, C221 w tym uszczelki pod głowicę. Do Isuzu C190, C201, C221 mamy w ofercie również inne uszczelki silnika

Skontaktuj się z nami i podaj oznaczenie modelu swojego silnika, a także model maszyn w której ten silnik pracuje. Do modelu Isuzu C190, C201, C221 mamy na miejscu większość części zamiennych i eksploatacyjnych.

Świadczymy również usługi remontowe i serwisowe silników Isuzu C190, C201, C221. Zapytaj o warunki i dostarcz nam silnika na weryfikację.

Uszczelka głowicy Isuzu C190, C201, C221 – wysyłka kurierem na cały kraj.

Bardzo cenną, zresztą jedyną, zaletą instalacji wtryskowej akumulatorowej jest to, że w czasie całego okresu wtryskiwania paliwa jest ono dostarczane do końcówki pod praktycznie stałym ciśnieniem, więc jakość rozpylania jest dobra. Zalecie tej towarzyszą poważne wady. Instalacja jest kosztowna, gdyż poza pompą każdy wtryskiwacz musi posiadać oddzielny napęd (wał z krzywkami, popychacz, laska, dźwigienka itd.). Poza tym regulacja dawki paliwa przy zmiennych obciążeniach wymaga stosowania krzywek o przestrzennie zmiennym kształcie, co pociąga za sobą konieczność wprowadzenia osiowego przesuwania całego wałka, na którym osadzone są krzywki. Najprzykrzejszą wreszcie wadą, dyskwalifikującą ten typ instalacji wtryskowej w większości zastosowań, jest to, że urządzenie działa jedynie w bardzo wąskim zakresie prędkości obrotowych silnika.

W naszej ofercie posiadamy wszystkie części do silników Isuzu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.